Úvod   Internet a televize

Internet a televize

Naše rodinné domy jsou napojeny na optickou síť, která budoucím majitelům domu poskytuje komfortní a moderní možnost připojení na internet a televizi. Připojení pro Vás bude zajišťovat společnost ABAK s.r.o. se svou sítí Újezd.net. Ta klientům v lokalitě poskytuje internetové připojení prostřednictvím optických kabelů, které umožňují přenášet téměř neomezenou kapacitu za příznivé ceny. Jedná se o vysoce kvalitní připojení, které oceníte zejména při hraní her, sledování on-line videí a televize, rychlém stahování filmů či odesílání fotek a jiných větších objemů dat. Jedná se zkrátka o jednu z nejspolehlivějších a nejkvalitnějších technologií na trhu.

V lokalitě poskytuje společnost též možnost připojení IP televize, která umožňuje velké množství výhod a samozřejmě i široký výběr televizních stanic. Díky ní si můžete pozastavit pořad v živém vysílání nebo si snadno pustit pořad, který již v online vysílání skončil a to bez jakéhokoli nahrávání. Další výhody jsou uvedeny na www.a1m.cz.

Dále je možno přes společnost ABAK s.r.o. připojit Váš rodinný dům na pult centrální ochrany a instalovat zabezpečovací zařízení.