Úvod   O projektu

O projektu

Představujeme Vám developerský projekt Pod Úvalskou cestou, v rámci kterého bylo postaveno celkem 21 řadových rodinných domů v nízkoenergetickém standardu s řízenou rekuperací vzduchu. Domy jsou umístěny v sedmi samostatných sekcích označených písmeny A-G.

Domy jsou dokončeny a proběhly kolaudace jednotlivých domů. Domy jsou ve velikostech 3+kk s užitnou plochou 100 a 107 m2 a 4+1 s celkovou užitnou plochou 137 a 146 m2. Domy mají dvě nadzemní podlaží s pultovou střechou. Fasády jsou kombinací umělého kamene, cetris desek a silikátové omítky. Na terasách jsou dřevěné rošty z ušlechtilého dřeva bankirai. Všechny domy jsou dokončeny v provedení na klíč (včetně sanity, obkladů, dlažby a dveří). Finální povrchy podlah budou řešeny dle přání klienta za příplatek. Ke každému domu náleží také oplocená zahrada, parkovací stání před domem a je možné si dokoupit zděnou garáž.

V areálu je k dispozici zařízený vzorový dům, který poskytne případným zájemcům o koupi domu představu o kvalitách a promyšlené konstrukci domu. Na termínu prohlídky domu se prosím telefonicky domluvte s makléřem na tel +420 607 613 613.